váš zdroj informací k ochraně měkkých cílů a veřejných prostranství

Partneři

CST Consulting s.r.o.

Společnost CST Consulting s.r.o. poskytuje poradenskou činnost v oblasti bezpečnosti a managementu, zejména v bezpečnostních oborech jako jsou ochrana a zabezpečení osob, informací, budov, cenností a jiného finančního majetku, ale i navrhování strategických, komplexních a koncepčních změn či optimalizace procesů. Společnost se zabývá řešením  velkých projektů návrhu a implementace komplexních systémů korporátních organizací, stejně tak jako malým dílčím projektům jako jsou návrhy bezpečnostních opatření vyplývající z aktuální potřeby podnikatele.

DOVERVILLE s.r.o.

Společnost poskytuje poradenské a vzdělávací služby pro odbornou veřejnost v oboru bezpečnosti, s důrazem na oblast ochrany informací (GDPR), ochrany měkkých cílů a prevence kriminality s tím související. Zajišťuje bezpečnostní audity, posudky a analýzy, stejně tak jako návrhy bezpečnostních projektů či systémů. Specializuje se na bezpečnostní interim management určený především pro organizaci velkých kulturních, sportovních či společenských akcí. Doverville s.r.o. je členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm a členem Asociace Bezpečná škola.

PCS spol. s r.o. | Divize Rapiscan

Divize Rapiscan se specializuje na bezpečnostní technologie pro kontrolu osob, zavazadel a zásilek. Poskytuje řešení pro oblast Aviation a Non-Aviation za účelem eliminace bezpečnostních rizik. Základ portfolia divize tvoří produkty společnosti Rapiscan Systems, doplněné o kontrolní techniku společností AS&E, Agilent Technologies a Quadratica. Divize Rapiscan zároveň poskytuje profesionální služby v oblasti servisu, pronájmu, komplexního oborového vzdělávání, konzultační činnosti a autorizace bezpečnostních řešení.

ORANGE GROUP a.s.

Společnost ORANGE GROUP a.s. poskytuje služby v oblasti bezpečnostního poradenství, konzultací, auditů a posudků. Z pozice nezávislé organizace připravuje pro své klienty návrhy zadávací dokumentace pro výběrová řízení, provádí technické vyhodnocení tendrů a zpracovává bezpečnostní dokumentaci.

Pin It on Pinterest