váš zdroj informací k ochraně měkkých cílů a veřejných prostranství

Novinky a akce

Za mezinárodní účasti proběhla na Ministerstvu vnitra konference Bezpečný event

Začátkem června se v Praze uskutečnil již třetí ročník konference Bezpečný event pod záštitou Ministerstva vnitra a Policejního prezidenta ČR. Konferenci organizačně a programově zajistila bezpečnostně vzdělávací společnost Doverville s.r.o.

A náš tým byl u toho! Konferenci spolumoderovala paní Veronika Fáberová, jednatelka a majitelka společnosti Doverville s.r.o. Unikátní technologii Argon představil Ing. Milan Krása. Tato technologická novinka je schopna odhalovat předměty ukryté pod oděvem, aniž by o tom kontrolovaná osoba věděla. Jan Chodora pohovořil o tom, jak si vybrat správného a spolehlivého dodavatele služeb pro event a Mgr. et Mgr. Pavel Krčílek se podělil o zkušenosti z příprav eventových akcí z pohledu obce.

Autor článku: Adéla Rýparová

První kulatý stůl spolku na téma BEZPEČNOST PRACOVNÍKŮ VE VEŘEJNÝCH SLUŽBÁCH

Ve středu 26.9. se v Sídle naší partnerské organizace SECURITAS ČR uskuteční první kulatý stůl našeho spolku, který se bude věnovat rozdiskutování stěžejního tématu BEZPEČNOST PRACOVNÍKŮ VE VEŘEJNÝCH SLUŽBÁCH, které velmi úzce souvisí s ochranou měkkých cílů a bezpečností veřejných prostranství.

Kulatého stolu se zúčastní řada významných osobností z oblasti bezpečnosti, ale také zástupci různých zájmových skupin.

Ze závěrů jednání bude vypracován dokument, který shrne názory všech zúčastněných a který zveřejníme.

Pin It on Pinterest